מדפסת לייזר משולבת פקס אלחוטית ברדר MFC L2827DWXL/3YOS+ חבילת הטבה

688-MFC-L2827DWXL
 • 1,790.00
  1,850.00
אזל המלאי
חבילת הזהב כוללת את דגם MFC-L2827DWXL המתקדם המגיע באריזה עם 2 טונרים המספיקים לעד 3,000 דפים (כל אחד) ו- 3 שנות אחריות בבית הלקוח
ה- MFC-L2827DWXL מספקת פתרון מושלם לעסקים וחברות שרוצים לעבוד חכם ויעיל מכל מקום, לחסוך בעלויות התפעול השוטפות וליהנות מחוויית שימוש נוחה וראש שקט המגובה ב- 3 שנות אחריות.תהנה מ-6,000 הדפסות ועם חבילת ההדפסה הכל בקופסה. תעבדו בצורה חכמה יותר מכל מקום בבית או במשרד עם Brother MFC-L2827DWXL המחוברת בקלות. מדפסת לייזר מונו רב-תכליתית זו היא בעלת מגוון תכונות המשפרות יעילות, וחוסכת זמן עם הדפסה וסריקה מהירה, הדפסה דו-צדדית אוטומטית, פקס, קיבולת מגש נייר נדיבה ומזין מסמכים אוטומטי גדול.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  ביצוע ההזמנה

  לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על פרטי קליטת הזמנתך. לתשומת ליבך אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים שהזמנת והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת האשראי לביצוע הרכישה תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת שהם מצויים במלאי החברה או יצרניהם או מפיציהם בישראל (ייתכנו מקרים בהם בשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לדעת בעת ביצוע ההזמנה, המוצר לא יהיה במלאי ובמקרה זה תימסר הודעה לצרכן). כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי החברה.אם יחול שיבוש ו/או טעות חריגה או בתם לב בתיאור המוצר בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא החברה רשאית לבטל את רכישתך ולא תחוייב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו עקב פרטים מוטעים שמסרת תאפשר לצרכן לאסוף את המוצר באופן עצמאי או, שיחויב בגין משלוח לכתובת הנכונה. אנא הקפד למלא פרטים מדוייקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז- 1977 ו/או בכל דין. באפשרותך לשלם במזומן שטרות ו/או בהעברה בנקאית ו/או באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

  אספקת המוצרים

  החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך __7\3_ ימי עסקים.
  • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
  • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.
  מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח / אינו כולל את עלות המשלוח

  מחסור במלאי:

  החברה עושה כל שביכולתה כדי לוודא, שהמוצר המוצג על-ידי הספק המוכר אותו יימצא ברשותו של אותו ספק, או כי מציע השירות המוצג באתר מסוגל להעניקו. עם זאת, עלול להיווצר מצב, בתום לב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן המלאי של הספק או כי השירות איננו זמין. במצב כזה, הספק יציע לזוכה מוצר/שירות חלופי, הדומה בתכונותיו ובמחירו למוצר הזכייה, בפנייה ישירה לזוכה באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני שלו. במידה ואין הזוכה מעונין במוצר/בשירות החלופי, קמה לו הזכות לסרב לקבלו. במקרה כזה, תבוטל הזמנת המוצר/השירות וכספו של הזוכה, ככל ששולם, יוחזר לו. בוטלה המכירה או סופק לזוכה מוצר/שירות חלופי כאמור, לא תהא לחברה כל אחריות לכל נזק שהוא שנגרם לזוכה או לאחר, ולזוכה לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי החברה בגין הזכייה במכירה או ביטולה, ובכלל זה בגין רכישת מוצר/שירות במחיר גבוה יותר ו/או בגין אובדן רווחים ו/או בגין כל נזק אחר, ישיר או עקיף, שייגרם לזוכה.

  איחור משלוחים:
  החברה עושה הכול ביכולתה ע"מ שהמוצרים יגיעו ללא איחור. לעיתים קורה שהאיחור בעקבות הספק/הלקוח. לכן יש להבהיר שלא יינתן פיצוי כספי כלשהו עבור איחור משלוח.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  4. ביטול עסקה

  ניתן לבטל עסקה עד 14 ימי עסקים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם.
  בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייגבו דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה הלקוח יצטרך להחזיר את המוצר/ים למשרדנו ברחוב השיטה 7 אורנית, כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה.
  בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול. כספו של הצרכן יוחזר לו תוך 14 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר על חשבון החברה.
  המוצר יוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית.
  לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: טובין פסידין, מוצרים שניתנים לשכפול וההעתקה במקרה שהלקוח פתח את האריזה המקורית.
  הודעה על הביטול תמסר דדרך הטלפון, פקס, דואר ישראל ודואר אלקטורני בלבד.

  5.אחריות

  החברה ו/או מי מטעמו אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים . לעתים יתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדוייקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית,או כל שפה אחרת חלה על היצרנים ו/או היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם.יחד עם זאת החברה תפנה את הלקוח למוקדי התמיכה של החברה או היצרן. אלא אם כן הלקוח רכש מוצר באחריות מורחבת של חברת "רונן מחשבים" .יחד עם זאת החברה תנקוט בכל האמצעים כדי לפתור את הבעיות שהתעוררו ותאפשר לבטל עסקה ללא גביית דמי ביטול .בשום נסיבות לא תחול על החברה ו/או על מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים,נזק מקרי,מיוחד ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, בכלליות האמור לעיל, לרבות ומבלי לפגוע ואו לדרוש דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש במוצרים, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר,שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין,בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע לחברה ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין ויתאפשר ללקוח לבטל את העסקה ללא גביית דמי ביטול . החברה ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה,שימוש לרעה,שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. לא תינתן אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח. במידה ובחרת לבצע התקנה כלשהי שלא מטעם החברה או ע"י בעל בר סמכא בתחום הרלוונטי תפוג האחריות למוצר הנרכש, מקום שיש בהתקנה לגרום נזק למוצר/לתוכנה .והפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה,כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד,יישמרו במאגר למעט פרטי כרטיס האשראי שמסרת לחברה לגבי העסקה שבצעת באתר זה. החברה מתחייבת לא להעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר.למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים,לא נוכל לטפל בהזמנתך בהעדרם.בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר החברה לנהל את האתר כתקנו,לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא על החברה לבטל את ההתקשרות עם הקונים,כולם או חלקם, ללא גביית דמי ביטול ,בסעיף זה "כוח עליון"- משמעו לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני . החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית באתר.


מפרט טכני: 

מידע כללי

סוג מדפסת  מונו
תצוגה  LCD
גודל תצוגה  שתי שורות
גודל נייר מרבי  A4
זיכרון  זכרון פנימי 128 MB
טכנולוגיה  לייזר
פונקציות  הדפסה, סריקה, העתקה ופקס

ממשקים

קישוריות  חוטי, אלחוטי, USB
ממשק מקומי  Hi-Speed USB 2.0
ממשק רשת אלחוטית  2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)
WiFi Direct  יש

מידות ומשקל

ממדים כולל אריזה  580 (רוחב) על 517 (עומק) על 434 (גובה) מ"מ
ממדים ללא אריזה  410 (רוחב) x 399 (עומק) x 319 (גובה) מ"מ
משקל כולל אריזה  15.2 ק"ג
משקל ללא אריזה  12.7 ק"ג
DisplayName  MFC-L2827DWXL מדפסת לייזר מונו משולבת עם חבילת זהב

איכות הסביבה

לחץ קול  הדפסת מחשב (מונו): כ- 49.0dB(A) מוכן: 30.0db(A) מצב שקט: 44.0db(A)

סוגי נייר

סוגים וגדלים  מגש סטנדרטי A4, Letter, B5(JIS), B5(ISO), A5, A5(Lang Edge), B6(JIS), A6, Executive, A4 קצר, 16K(195x270mm) חריץ הזנה ידני 76.2 עד 215.9 מ"מ, אורך מעטפה 127 עד 355.6 מ"מ; COM-10, DL, C5, Monarch ADF רוחב: 105 עד 216 מ"מ אורך: 147 עד 356 מ"מ זכוכית סורק עד A4/LTR אוטומטי דו צדדי A4
משקלים  מגש רגיל נייר רגיל, נייר דק, נייר ממוחזר, נייר עבה 60-163gsm חריץ הזנה ידנית נייר רגיל, נייר דק, נייר עבה, נייר עבה יותר, נייר ממוחזר, אגרוף, תווית, מעטפה, מעטפה. רזה, Env. עבה 60-230gsm ADF נייר רגיל, נייר ממוחזר 60 עד 105gsm נייר אוטומטי דו-צדדי רגיל, נייר דק, נייר ממוחזר 60-105gsm

צריכת אנרגיה

צריכת חשמל בוואטים  העתקה: 480W העתקה במצב שקט: 280W הדפסה: 470W הדפסה במצב שקט: 270W מוכן: 43W שינה: 4.1W שינה עמוקה: 0.6W כיבוי: 0.08W

סריקה

רזולוציית סריקה  1200 על 1200 dpi
סריקה אל  Standard Functions (*17) Scan to E-mail, OCR , Image, File Network Scanning (*16) Scan to FTP, FTPS, HTTPS, Sharepoint Server (iPrint&Scan for Windows only)
סוג סורק  CIS
מהירות סריקה  22.5ipm

מתכלים ואביזרים

מתכלים  טונר מותקן 2 x 3,000 דפים (BK) טונר תפוקה סטנדרטית TN2510 - 1,200 דפים טונר תפוקה גבוהה (*7) TN2510XL - 3,000 עמודים יחידת תוף DR2510 כ-15,000 דפים ב-1 עמודים לכל עבודה

הדפסה

מהירות הדפסה סטנדרטית בשחור- לבן A4  עד 32 דפים בדקה
מהירות הדפסה דו-צדדית A4  עד 16 דפים בדקה
הדפסה דו-צדדית אוטומטית  יש
זמן הדפסת דף ראשון  פחות מ- 8.5 שניות
תפוקה חודשית מומלצת  עד 2,5000 דפים
רזולוציית הדפסה  עד 1200 על 1200 dpi

צילום

רזולוציית העתקה  עד 600 על 600 dpi
מהירות העתקה  32 עותקים בדקה

פקס

מודם פקס  33.6 kbps
טכנולוגיה  לייזר

רשת

אבטחת רשת אלחוטית  WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) *Wi-Fi Direct supports WPA2-PSK (AES) only. APOP*, SMTP-AUTH, SSL/TLS (SMTP, POP3, IMAP4*), SNMP v3, 802.1x ( EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), OAuth(SMTP, POP3, IMAP4) *When Internet FAX is downloaded.
WiFi Direct  יש

מגשים ומגרות נייר

קלט נייר  מגש סטנדרטי 250 גיליונות חריץ הזנה ידנית גיליון 1 מזין מסמכים אוטומטי (ADF) 50 גיליונות
פלט נייר  120 גיליונות A4
x

#{title}

#{text}

#{price}