מדפסת דיו משולבת HP DeskJet 4220 All-in-One

611-54R37B
 • 430.00
  460.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
מדפסת דיו משולבת HP deskjet 4220
הדפס, סרוק והעתק מסמכים מדי יום, וקבל מזין מסמכים אוטומטי ל-35 עמודים עם חיבור אלחוטי ללא דאגות.
1.עם אפליקציית HP Smart תוכל לסמוך על התקנה פשוטה – תוכל גם לשלוח פקסים.
2.אידיאלי למשתמשי מדפסות ביתיות שרוצים פתרונות טכנולוגיים מהימנים וקלים לשימוש, המספקים להם את כל מה שהם צריכים כדי להדפיס, לסרוק ולהעתיק בצורה חכמה ומהירה יותר.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  ביצוע ההזמנה

  לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על פרטי קליטת הזמנתך. לתשומת ליבך אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים שהזמנת והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת האשראי לביצוע הרכישה תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת שהם מצויים במלאי החברה או יצרניהם או מפיציהם בישראל (ייתכנו מקרים בהם בשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לדעת בעת ביצוע ההזמנה, המוצר לא יהיה במלאי ובמקרה זה תימסר הודעה לצרכן). כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי החברה.אם יחול שיבוש ו/או טעות חריגה או בתם לב בתיאור המוצר בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא החברה רשאית לבטל את רכישתך ולא תחוייב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו עקב פרטים מוטעים שמסרת תאפשר לצרכן לאסוף את המוצר באופן עצמאי או, שיחויב בגין משלוח לכתובת הנכונה. אנא הקפד למלא פרטים מדוייקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז- 1977 ו/או בכל דין. באפשרותך לשלם במזומן שטרות ו/או בהעברה בנקאית ו/או באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

  אספקת המוצרים

  החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך __7\3_ ימי עסקים.
  • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
  • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.
  מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח / אינו כולל את עלות המשלוח

  מחסור במלאי:

  החברה עושה כל שביכולתה כדי לוודא, שהמוצר המוצג על-ידי הספק המוכר אותו יימצא ברשותו של אותו ספק, או כי מציע השירות המוצג באתר מסוגל להעניקו. עם זאת, עלול להיווצר מצב, בתום לב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן המלאי של הספק או כי השירות איננו זמין. במצב כזה, הספק יציע לזוכה מוצר/שירות חלופי, הדומה בתכונותיו ובמחירו למוצר הזכייה, בפנייה ישירה לזוכה באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני שלו. במידה ואין הזוכה מעונין במוצר/בשירות החלופי, קמה לו הזכות לסרב לקבלו. במקרה כזה, תבוטל הזמנת המוצר/השירות וכספו של הזוכה, ככל ששולם, יוחזר לו. בוטלה המכירה או סופק לזוכה מוצר/שירות חלופי כאמור, לא תהא לחברה כל אחריות לכל נזק שהוא שנגרם לזוכה או לאחר, ולזוכה לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי החברה בגין הזכייה במכירה או ביטולה, ובכלל זה בגין רכישת מוצר/שירות במחיר גבוה יותר ו/או בגין אובדן רווחים ו/או בגין כל נזק אחר, ישיר או עקיף, שייגרם לזוכה.

  איחור משלוחים:
  החברה עושה הכול ביכולתה ע"מ שהמוצרים יגיעו ללא איחור. לעיתים קורה שהאיחור בעקבות הספק/הלקוח. לכן יש להבהיר שלא יינתן פיצוי כספי כלשהו עבור איחור משלוח.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  4. ביטול עסקה

  ניתן לבטל עסקה עד 14 ימי עסקים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם.
  בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייגבו דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה הלקוח יצטרך להחזיר את המוצר/ים למשרדנו ברחוב השיטה 7 אורנית, כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה.
  בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול. כספו של הצרכן יוחזר לו תוך 14 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר על חשבון החברה.
  המוצר יוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית.
  לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: טובין פסידין, מוצרים שניתנים לשכפול וההעתקה במקרה שהלקוח פתח את האריזה המקורית.
  הודעה על הביטול תמסר דדרך הטלפון, פקס, דואר ישראל ודואר אלקטורני בלבד.

  5.אחריות

  החברה ו/או מי מטעמו אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים . לעתים יתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדוייקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית,או כל שפה אחרת חלה על היצרנים ו/או היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם.יחד עם זאת החברה תפנה את הלקוח למוקדי התמיכה של החברה או היצרן. אלא אם כן הלקוח רכש מוצר באחריות מורחבת של חברת "רונן מחשבים" .יחד עם זאת החברה תנקוט בכל האמצעים כדי לפתור את הבעיות שהתעוררו ותאפשר לבטל עסקה ללא גביית דמי ביטול .בשום נסיבות לא תחול על החברה ו/או על מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים,נזק מקרי,מיוחד ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, בכלליות האמור לעיל, לרבות ומבלי לפגוע ואו לדרוש דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש במוצרים, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר,שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין,בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע לחברה ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין ויתאפשר ללקוח לבטל את העסקה ללא גביית דמי ביטול . החברה ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה,שימוש לרעה,שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. לא תינתן אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח. במידה ובחרת לבצע התקנה כלשהי שלא מטעם החברה או ע"י בעל בר סמכא בתחום הרלוונטי תפוג האחריות למוצר הנרכש, מקום שיש בהתקנה לגרום נזק למוצר/לתוכנה .והפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה,כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד,יישמרו במאגר למעט פרטי כרטיס האשראי שמסרת לחברה לגבי העסקה שבצעת באתר זה. החברה מתחייבת לא להעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר.למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים,לא נוכל לטפל בהזמנתך בהעדרם.בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר החברה לנהל את האתר כתקנו,לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא על החברה לבטל את ההתקשרות עם הקונים,כולם או חלקם, ללא גביית דמי ביטול ,בסעיף זה "כוח עליון"- משמעו לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני . החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

מפרט טכני:
 
פונקציות

הדפסה, העתקה, סריקה, אלחוט, שליחת פקס נייד

Instant Ink

זכאות לשירות HP Instant Ink‏ 

מהירות הדפסה בשחור (ISO‏)

עד 8.5 עמודים לדקה 1

מהירות הדפסה בשחור (טיוטה, A4)

עד 20 עמודים לדקה 1

מהירות הדפסה בשחור (ISO, A4)

עד 8.5 עמודים לדקה 1

מהירות הדפסה בצבע (ISO‏)

עד 5.5 עמודים לדקה 1

מהירות הדפסה בצבע (טיוטה, A4)

עד 16 עמודים לדקה 1

מהירות הדפסה בצבע (ISO‏)

עד 5.5 עמודים לדקה 1

פלט עמוד ראשון בשחור (A4‏, מצב מוכן)

בתוך 15 שניות בלבד 

הדפסה דו-צדדית

ידני (מסופקת תמיכת מנהל התקן)

מחזור הדפסה (חודשי, Letter)

Up to 1000 pagesעד 1000 עמודים 

מחזור הדפסה (חודשי, A4)

עד 1000 עמודים 

כמות הדפסת עמודים חודשית מומלצת

100 עד 300‏ 

איכות הדפסה בשחור (מיטבי)

עד ‎1,200 x 1,200 dpi‏ מופק

איכות הדפסה בצבע (מיטבית)

רזולוציה של עד ‎4,800 x 1,200 dpi ממוטבת צבע (בעת הדפסה ממחשב על-גבי ניירות צילום נבחרים של HP‏ והזנה של ‏‎1,200 dpi)

שפות הדפסה

HP PCL 3 GUI; HP PCLm‏ (אפליקציות HP‏/UPD‏); URF‏ (AirPrint‏)

טכנולוגיית הדפסה

הזרקת דיו תרמית של HP

קישוריות, רגיל

יציאת Wi-Fi 802.11b/g/n‏; Hi-Speed USB 2.0 (התקן)

יכולת הדפסה ניידת

Apple AirPrint™‎; מערכת הפעלה Chrome‏; באישור Mopria‏; אפליקצית HP 2 

יכולות רשת

כן, Wi-Fi 802.11b/g/n מובנה, 2.4‎ GHz בעל פס אחד בלבד

יכולת אלחוטית

כן, Wi-Fi 802.11b/g/n מובנה, 2.4‎ GHz בעל פס אחד בלבד

טכנולוגיות אלחוט

802.11b/g/n‏

דרישות מערכת מינימליות עבור Macintosh

macOS V10.14 Mojave, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, macOS 12 Monterey, macOS 13 Ventura; כונן קשיח של 2 ג'יגהבייט, נדרש חיבור לאינטרנט

דרישות מערכת מינימליות

Windows 10,‏ Windows 11: מעבד 1 GHz 32 סיביות (x86) או 64 סיביות (x64), שטח פנוי בדיסק קשיח של 2 GB, חיבור לאינטרנט, Internet Explorer.

מאפיינים סטנדרטיים של שליחה דיגיטלית

לא

תצוגה

Icon LCD display

מהירות המעבד

‎1.0 ג'יגה-הרץ

זיכרון מרבי

זיכרון DDR1 של ‎64 MB; פלאש ‎24 MB‏

 

זיכרון

זיכרון DDR1 של ‎64 MB 

אחסון פנימי

לא

מערכות הפעלה תואמות

Windows 11‏; Windows 10‏; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; מערכת הפעלה Chrome 

קלט טיפול בנייר, סטנדרטי

מגש הזנה ל-‏60 גיליונות

פלט טיפול בנייר, סטנדרטי

מגש פלט ל-‏25 גיליונות

קלט טיפול בנייר, אופציונלי

לא ישים

פלט טיפול בנייר, אופציונלי

לא ישים

טיפול בפלט המוגמר

הזנת גיליונות

סוגים של חומרי הדפסה

נייר רגיל, נייר צילום, נייר חוברות, מעטפות וניירות מיוחדים אחרים להזרקת דיו

מידות חומרי הדפסה נתמכות

A4; B5; A6; מעטפת DL‏

גדלים של חומרי הדפסה, מותאמים אישית

76‎ ‏x‏ 127 עד ‎215 ‏x‏ 355 מ"מ

הדפסה ללא שוליים

לא

משקל של חומרי הדפסה, מומלץ

75 גר'/מ"ר 

סוג הסורק

משטח הסורק, מזין מסמכים אוטומטי

תבנית הקבצים הסרוקים

JPEG‏, TIFF‏, PDF‏, BMP‏, PNG 

רזולוציית סריקה, אופטית

עד 1200‎ dpi

רזולוציית סריקה, חומרה

עד ‎1,200 x 1,200 dpi‏

גודל סריקה (ADF), מרבי

‏‎215.9 x 355.6 מ"מ

גודל סריקה, מרבי

‎216 x 297 מ"מ

מהירות סריקה (רגילה, A4)

לא ישים

מהירות סריקה דו-צדדית (רגילה, A4)

לא ישים

מהירות סריקה דו-צדדית (רגילה, Letter‏)

N/A

מהירות סריקה (רגילה, Letter)

N/A

קיבולת מזין המסמכים האוטומטי (ADF‏)

סטנדרט, 35 גיליונות

טכנולוגיית סריקה

חיישן Contact Image Sensor ‏(CIS)

מהירות העתקה בשחור (ISO‏)

עד 6 עותקים לדקה 3

מהירות העתקה בצבע (ISO‏)

עד 3 עותקים לדקה 3

רזולוציית העתקה (טקסט שחור)

עד ‎300 x 300 dpi‏

רזולוציית העתקה (טקסט וגרפיקה צבעוניים)

עד ‎300 x 300 dpi‏

רזולוציית העתקה (גרפיקה בשחור)

עד ‎300 x 300 dpi‏

עותקים, מרבי

עד 9 עותקים

הגדרות הקטנה / הגדלה של עותקים

באמצעות היישום של HP

צריכת חשמל

‎2.8 W (מוכן), ‎1.53 W (שינה), ‏0.3 W (כבוי אוטומטי), ‏0.3 W (כבוי). 4 (דרישות המתח והצריכה מבוססות על המדינה/אזור שבהם נמכרת המדפסת. אין להמיר את מתח ההפעלה. פעולה זו תגרום נזק למדפסת ולביטול האחריות על המוצר.)

הפעלה

מתח כניסה: 100 עד ‎240 VAC‏ (‎+/- 10%‏)‏, 50/60 הרץ (‎+/- 3 הרץ), 350 אמפר. מתח כניסה בהודו: 200 עד ‎240 VAC‏ (‎+/- 10%‏)‏, 50/60 הרץ (‎+/- 3 הרץ), 350 אמפר.

טווח לחות הפעלה

15 עד 80% לחות יחסית (ללא עיבוי)

טווח לחות בעת הפעלה

20% עד 80% לחות יחסית (ללא עיבוי)

טווח לחות במנוחה

5 עד 90% לחות יחסית (ללא עיבוי)

טווח טמפרטורות בהפעלה

5 עד 40°C‏

טווח טמפרטורות בהפעלה

41 to 104°F

אישורי Ecolabel

הצהרת IT ECO 

בטיחות

IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013, IEC 62368-1:2014, IEC 62368-1:2018, EN IEC 62368-1:2020 +A11:2020, EN 62311:2008, EN 50663:2017, EN 50665:2017

ממדים מינימליים (רוחב x עומק x גובה)

‎428 ‏x ‏332 x ‏200 מ"מ 5 (הממדים משתנים בהתאם לתצורה)

ממדים מרביים (רוחב x עומק x גובה)

428 x ‏579 x ‏261 מ"מ (כשמאריך המגש נשלף במלואו) 5 (הממדים משתנים בהתאם לתצורה)

משקל

4.82 ק"ג (המשקל משתנה בהתאם לתצורה.)

צבע מוצר

לבן

תכולת האריזה

HP DeskJet 4220 All-in-One; מחסנית דיו שחור HP 305 להתקנה; מחסנית דיו בשלושה צבעים HP 305 להתקנה; עלון מידע בנושא תקינה; מדריך התקנה; מדריך עזר; כבל מתח [לקבלת מידע על כמות הדיו ותפוקת העמודים, בקרו בכתובת http://hp.com/go/learnaboutsupplies6

מספר מחסניות ההדפסה

2‏ (אחד מכל אחד, שחור ושלושה צבעים)

מחסניות חלופיות

מחסנית דיו שחור מקורית HP 305 (כ-120 עמודים); 3YM62AE מחסנית דיו שחור מקורית עם תפוקה גבוהה HP 305XL (כ-240 עמודים); 3YM60AE מחסנית דיו שלושה צבעים מקורית HP 305 (כ-100 עמודים); 3YM63AE מחסנית דיו שלושה צבעים מקורית בעלת תפוקה גבוהה HP 305XL (כ-200 עמודים); התפוקה בפועל משתנה במידה ניכרת, בהתאם לתוכן העמודים המודפסים ולגורמים נוספים. לקבלת פרטים, בקרו בכתובת http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies 7 

אחריות

אחריות מוגבלת למשך שנה. מידע נוסף ניתן למצוא בכתובת http://support.hp.com. מידע על התנאים המלאים וההגבלות, ניתן למצוא בכתובת: www.hp.com/go/orderdocuments. האפשרויות האחריות והתמיכה משתנות בהתאם למוצר, למדינה/אזור ולדרישות החוק המקומי

x

#{title}

#{text}

#{price}